Kontakt:
GSM: 696 450 432;
e-mail: office@cybercop.pl
Menu
Start
Zakres usług
Kompetencje
Techniki

Techniki

W celu realizacji tak szerokiego zakresu badań posiadam do dyspozycji bogato wyposażone laboratorium, w którym znajdują się wysokiej klasy urządzenia oraz oprogramowanie producentów będących światowymi liderami w branży "Computer Forensic".

Przy badaniach telefonów komórkowych stosuję dodatkowo autorskie, unikalne metody analizy zawartości pamięci urządzeń. Wszystko to poparte jest wiedzą zdobytą na specjalistycznych kursach, w trakcie realizacji wielu niejednokrotnie nietypowych zleceń realizowanych na rzecz agencji detektywistycznych oraz wieloletnim doświadczeniem z racji pełnienia zaszczytnej funkcji biegłego sądowego.

Stosowane w mojej codziennej pracy rygorystycznie przestrzegane i ciągle doskonalone procedury badawcze gwarantują, że powierzony mi do badań materiał dowodowy nie ulegnie na żadnym etapie procesu badawczego modyfikacji bądź uszkodzeniu, zaś rezultaty wszystkich przeprowadzonych badań będą powtarzalne. Nie jest to bez znaczenia zważywszy, że informacje zawarte na cyfrowych nośnikach informacji są bardzo wrażliwe i ulotne.

Wszystkie prawa zastrzeżone. CyberCop 2004-2008.
Darmowy szablonu ze strony www.d4u.pl
<